Bilişsel Akademi, uzun yıllardır Ankara’da hizmet vermektedir. Bünyesinden bir çok öğrenci mezun etmiş olan kurumumuz, hızlı okuma kurslarında yüksek başarı oranı almaktadır. Başarıları sayesinde iyi bir fısıltı reklamı oluşturan kurumumuz hiç bir franchising sisteme ortak olmayıp arge yatırımları yaparak kendi sistemini oluşturmuştur.

Hızlı okuma eğitimlerine katılan sınav grubu ( LGS, YGS, KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL ) öğrencilerine sınav teknikleri eğitimi adı altında sınavlarda zamanı kullanma, paragraf soru çözümleri, uzun soruları daha kısa zamanda okuma-anlama-yorumlama ve cevaplamaları için çeşitli çalışmalar yapmakta, ders çalışma ve ders tekrarları için yöntemler göstermektedir. Sınav teknikleri eğitimi içerisinde zihin haritaları, hafıza teknikleri, not alma, sihirli satırlar, kavram haritaları ve paragraf soru çözümleri yer almaktadır.

Bilişsel Akademi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için sitemizin ana sayfasını okuyabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi öğrenmek için menüden İletişim kategorisine tıklayabilirsiniz.

Tüm kursiyerlerimiz online hızlı okuma eğitimlerimizden ücretsiz 1 yıl faydalanabilir. Eğitimlerimizde kullandığımız yöntem ve kitap tamamen kurumumuza aittir.